Paliwa i Energia  Paliwa i Energia

STOKOTA oferuje naczepy, przyczepy oraz zabudowy wykonane z aluminium lub stali nierdzewnej do transportu produktów zarówno nie ADR i ADR takich jak paliwo, olej opalowy, LPG i paliwo lotnicze. Projektując cysterny, naszym celem jest uzyskanie optymalnej wydajności przy możliwie najniższej masie ......

 » Read more

 

» Naczepy do paliw
» Samochody cysterny
» Przyczepy paliwowe
» Naczepy LPG
» Nadbudowy LPG i przyczepy

» Cysterny na wodę
» Cysterny lotniskowe
» Naczepy do transportu bituminów

Odpady i Czyszczenie  Odpady i Czyszczenie

Grupa STOKOTA oferuje szeroki zakres pojazdów na odpady w sektorze czyszczenia przemysłowego i ogólnego. Nasz dział techniczny skupił cała uwagę na rozwoju i produkcji pojazdów dla sektoru środowiska, które pracują wydajnie, są przyjazne środowisku i minimalizują wpływ środowiska.

 »Read more

» Drain Force
» Ecocycle
» Jetting Master
» Powertrailer 6000
» Powervac
» Ultracycle
» Vactrans
» Wykonany na zamówienie

Aviation Fuelling Vehicles Aviation Fuelling Vehicles

STOKOTA oferuje różnorodne tankowców Samoloty na sztywnej, naczepa i podwozia przyczepy. Obok tankowania, STOKOTA oferuje szereg hydrantu dozowniki zgodne JIG ostatnią kwestię z przepływów z niskim wydatku do 4000 l / min. Wszystkie samochody dostępne w niskim profilu i wykonane w odniesieniu do specyfikacji klienta, akty prawne (ADR, przyrząd, EN i normami CE).  

» Read more

 

Aircraft Refuellers

» Rigids

» Semi-Trailers

» Trailers

» Military

 

Hydrant Dispensers

» Standard High Flow

» Low Profile/High Flow

» Low Profile/Low Flow

Moving Floor Moving Floor

"Serrus trailers" był przez lata wiodącym konstruktorem w segmencie naczep z ruchomą podłogą.Współpraca ze STOKOTA polegająca na przekazaniu „know-how” oraz "Technologii Serrus" w połączeniu z konstrukcyjno-technicznym „know-how" STOKOTA pozwala nam oferować produkty wysokiej jakości „stworzone na miarę potrzeb klienta” w konkurencyjnych cenach.

 » Read more

 

» SL 500 - Basic

» SL 500 - All road

» SL 500 - Ecolight

» SL 500 - Waste

» KFD 425 - V Floor

» Custom made products

 

 

 

 Newsy

Drugiej ręki